Idealne mieszkanie na start

235 000 zł

  • ul. Nowy Świat
  • Metraż: 36,34 m²
  • Piętro: 3

Opis nieruchomości

Poszukujesz mieszkania dla siebie, a może pod dalszą inwestycję ? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to z radością przedstawimy Ci mieszkanie po remoncie przy ul. Nowy Świat 15-17.

1. Opis nieruchomości:

Powierzchnia mieszkania wynosi 36,34 m² i w jej skład wchodzi pokój z kuchnią, łazienka i sypialnia. 

Kuchnia jest wyposażona w niezbędne umeblowanie, lodówkę, pochłaniacz i płytę indukcyjną. Półki i szuflady pomieszczą całą zastawę i żywność, a posiłki można przygotowywać na jasnym blacie. Tuż naprzeciwko znajduje się stół, przy którym można zjeść śniadanie lub wypić kawę.

W części salonowej znajduje się wygodny narożnik, stolik kawowy, a także komoda. Jest to idealne miejsce do wypoczynku w pojedynkę lub gronie przyjaciół. Dzięki połączeniu z kuchnią można być w kontakcie z gośćmi nawet w trakcie przygotowywania posiłków.

Znajdująca się obok łazienka jest wyposażona w prysznic. Bez problemu można umieścić w niej pralkę, a w półce pod umywalką można przechowywać środki czystości.

Tuż obok znajduje się pokój, który idealnie spełnia funkcję sypialni. Do przechowywania ubrań i elementów garderoby świetnie sprawdzi się znajdująca w pokoju szafa w zabudowie, a także komoda.

2. Szczegóły nieruchomości:

Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 piętrze.
Instalacja elektryczna została wymieniona na miedzianą. W trakcie remontu nie pominięto także instalacji hydraulicznej, która również została wymieniona na nową.
Opłaty do spółdzielni wynoszą ok. 330 zł.
Ogrzewanie miejskie
Mieszkanie nie posiada księgi wieczystej.
Do dyspozycji jest także piwnica.
Mieszkanie należy do Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?Mieszkanie bardzo dobrze sprawdzi się jako pierwsza nieruchomość lub dalsza inwestycja. W pobliżu znajdują się szkoły, mechanik samochodowy sklepy i przystanki autobusowe.

Oferta na wyłączność oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia), nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Izabela Borowiak
+48 667-707-227
Licencja zawodowa nr: 22901
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.