Przestronna kawalerka na os. Dobrzec

209 000 zł

  • al. Wojska Polskiego 22
  • Metraż: 33,30 m²
  • Piętro: 4

Opis nieruchomości

Jeżeli poszukujesz przytulnego mieszkania w dobrej lokalizacji to warto zapoznać się z nieruchomością przy al. Wojska Polskiego 22.

1. Opis nieruchomości:

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 33,30 m² będzie świetnym wyborem dla singla lub pary. Ta przestronna kawalerka usytuowana jest na czwartym piętrze.

Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki z WC i dużego pokoju, w którym została wydzielona przestrzeń do spania w formie dodatkowej, mniejszej sypialni.
Dla zapewnienia większej ciszy i komfortu, w mieszkaniu zostały zamontowane elektryczne rolety zewnętrzne.

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna, co z pewnością ułatwi przyszły remont i obniży jego koszty.

Atutem nieruchomości jest balkon i zielona okolica. Ponad to, w pobliżu znajdują się sklepy, siłownia, szkoły, przedszkola i inne lokale handlowo-usługowe. Warto dodać, że najbliższy sklep znajduje się w odległości ok. 40m od wejścia do klatki schodowej.

Siłownia – 550m 
Netto – 230m
Przedszkole – 220m
Szkoła Podstawowa – ok. 1km

2. Szczegóły nieruchomości:

-Mieszkanie z księgą wieczystą
-Czynsz do spółdzielni „Dobrzec” wynosi ok. 330 zł/ 1 os.
-Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,70 m² ( Metraż mieszkania z przynależną piwnicą wynosi 37 )

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie jest świetną propozycją dla osób poszukujących przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
+48 795-061-698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Rzut

Powyżej znajduje się przybliżony rzut i powierzchnie poszczególnych pomieszczeń. Prosimy nie brać tych wymiarów do zamawiania mebli, sprzętu itp.. Zalecamy, by wymiary techniczne wykonać na miejscu.

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.