Lokal użytkowy - 2 km od centrum miasta

215 000 zł

  • ul. Złota 71
  • Metraż: 65,50 m²
  • Piętro: parter

Opis nieruchomości

Jeśli poszukujesz lokalu użytkowego na sprzedaż to mamy coś idealnego dla Ciebie.

1. Opis nieruchomości:

Na sprzedaż posiadamy lokal użytkowy o powierzchni 65,50 m2, usytuowany zaledwie niecałe 2 km od ścisłego centrum miasta. 
To idealna oferta dla osób szukających przestrzeni, w której mogą prowadzić działalność handlową lub usługową.

Lokal jest bardzo jasny i przestronny, co nadaje mu przyjazną atmosferę.

Składa się on z głównego pomieszczenia dla klientów, w którym można umieścić ekspozycję produktów lub przygotować miejsce dla odbiorców usług.

Do dyspozycji jest również łazienka.

Dodatkowo, lokal posiada zaplecze, które może zostać wykorzystane na magazyn lub pomieszczenie biurowe. Dzięki czemu można mieć wszystko w jednym miejscu, co ułatwi organizację pracy.

2. Szczegóły nieruchomości:

-Lokal znajduje się na parterze.
-Ogrzewanie: centralne
-W lokalu jest klimatyzacja
-W łazience znajduje się prysznic.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Miejsce to jest idealne dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej, której celem jest przyciągnięcie jak największej liczby klientów. Z uwagi na bliskie położenie w stosunku do ścisłego centrum miasta, lokal jest łatwo dostępny dla osób z różnych części miasta i okolic.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie
za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Dawid Borowiak
+48 661-570-874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.