Piętrowy dom z garażem w dobrej lokalizacji

749 000 zł

  • os. Rypinek
  • Metraż: 110 m²
  • Piętra: 1

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym domkiem piętrowym, położonym w Kaliszu.

1. Opis nieruchomości:

Dom ma powierzchnię 110 m² i usytuowany jest na działce o powierzchni 560 m².
Dom jest piętrowy i został rozbudowany w 1993 roku.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest sklep oraz garaż. Sklep wynajmowany jest już od wielu lat co generuje dodatkowe zyski z nieruchomości. Możliwość przedłużenia najmu na dłuższy czas.

Sam dom gotowy do wprowadzenia, czysty i zadbany. Przestronny salon połączony z kuchnią oraz jadalnią stanowi serce tego miejsca, zapewniając idealne warunki do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Znajduje się w nim wyjście na zielony ogród.

Trzy przytulne sypialnie oferują idealną przestrzeń do odpoczynku, a dodatkowe pomieszczenie gospodarcze zapewnia wygodę w przechowywaniu rzeczy codziennego użytku. Dom posiada dwie łazienki, co jest niezwykle funkcjonalne. Jedna z łazienek na parterze, druga dla domowników na 1 piętrze.

Działka to jedno z takich miejsc, gdzie zmieścimy miejsce zarówno na plac zabaw jak i na grilla. Jednocześnie powierzchnia nie jest przesadnie duża, co da nam więcej czasu na odpoczynek, a nie prace w ogrodzie.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Na działce znajduje się garaż, pomieszczenie gospodarcze oraz dochodowy sklep (rozbudowany w latach 90-tych).
– Dom został rozbudowany w 1993r.
– Rodzaj ogrzewania: gazowe

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Ten dom stworzony jest dla rodzin poszukujących funkcjonalnego domu w dobrej lokalizacji. 
Idealnie pasuje dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność oraz bliskość do wszystkich udogodnień miasta, zachowując jednocześnie swoją prywatność.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
+48 661-570-874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.