Sprzedane

Przestronne 2 pokoje

185 000 zł

  • ul. Podmiejska
  • Metraż: 42,60 m²
  • Piętro: 3

Opis nieruchomości

Z miłą chęcią chcemy przedstawić Wam dwupokojowe mieszkanie przy ul. Podmiejskiej. Jest to nieruchomość, która świetnie sprawdzi się jako mieszkanie pod dalszą inwestycję i nie tylko. 

1.Opis nieruchomości:

Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z WC, dwóch pokoi i kuchni.

W przedpokoju zmieści się wieszak i półka na buty. Znajdująca się obok łazienka doskonale zaprezentuje się, jeśli w miejsce wanny wstawimy prysznic.

Jeden z pokoi jest połączony z kuchnią. Zmieści się w nim odpowiedni wypoczynek, stół i inne potrzebne umeblowanie. Kuchnia jest odpowiednich rozmiarów aby umieścić w niej lodówkę, kuchenkę z piekarnikiem i zlewozmywak. Znajdzie się tam także miejsce na półki i blat.

Pokój znajdujący się po drugiej stronie dobrze sprawdzi się jako sypialnia. Dzięki swoim rozmiarom, umieszczenie w nim szafy nie będzie problemem i nie zabraknie również miejsca na wygodne łóżko, komodę lub toaletkę. 

2.Szczegóły nieruchomości:

Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 42,60 m². Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Lokalizacja jest bardzo dobra. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoły i przedszkola. W okolicy są także 2 place zabaw, a widok z okna jest bardzo przyjemny dla oka, dzięki otwartej przestrzeni.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ? 

Dzięki swojemu metrażowi mieszkanie dobrze sprawdzi się jako nieruchomość dla pary, wydzielając ją na przestrzeń prywatną dla siebie, i przestrzeń dla gości. Jest to nieruchomość, która dobrze nadaje się jako mieszkanie pod dalszą inwestycję. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski

+48 795-061-698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.