Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

210 000 zł
  • ul. Młynarska 10-12
  • Metraż: 52,88 m²
  • Piętro: 3

Opis nieruchomości

Jeśli poszukujesz przestronnego, dwupokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.

1. Opis nieruchomości:

Prezentowane przez nas mieszkanie ma powierzchnię 52,88 m² i usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku przy ul. Młynarskiej 10-12.
Mieszkanie wymaga remontu, więc jest to dobra okazja jeśli planujesz inwestycję w nieruchomość lub poszukujesz mieszkania, które od podstaw urządzisz według własnego stylu.

Dostępne pomieszczenia to dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Ich funkcjonalne rozmieszczenie i duży, jak na dwupokojowe mieszkania metraż sprawiają, że ta nieruchomość jest nieoszlifowanym diamentem, dostępnym na Kaliskim rynku nieruchomości.

Dodatkowym udogodnieniem jest balkon.
Blok, w którym znajduje się mieszkanie, położony jest niecałe 2 km od galerii „Amber”, jak i ścisłego centrum miasta. W pobliżu samego bloku znajdują się sklepy, lokale handlowo usługowe i przystanki autobusowe.

2. Szczegóły nieruchomości:


Blok należy do wspólnoty.
Opłaty wynoszą ok. 500 zł
W mieszkaniu nie ma podzielników.
Mieszkanie z księgą wieczystą.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ? 


Prezentowana nieruchomość jest doskonała dla osób, które poszukują dwupokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Izabela Borowiak
+48 667-707-227

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.