Sprzedane

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie - os. Dobrzec

249 000 zł

  • Stanisława Wojciechowskiego – Dobrzec
  • Metraż: 47,3 m²
  • Piętro: 1

Opis nieruchomości

1.Opis nieruchomości:

Z radością chcemy przedstawić Wam kolejną nieruchomość na sprzedaż.
Jest to dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Wojciechowskiego, na znanym wszystkim osiedlu Dobrzec. Składa się ono z wyżej wymienionych dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z WC oraz kuchni. Jego metraż wynosi 47,30 m².

W obecnym układzie jeden z pokoi wykorzystany jest jako sypialnia, a drugi pełni funkcję salonu. Ze względu na rozmiary tych pomieszczeń takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe.

Sypialnia jest całkiem duża i bez problemu zmieści się w niej duże, wygodne łóżko, a także szafa na ubrania, toaletka lub komoda. W salonie idealnie wpasuje się sofa narożnikowa, stół z kilkoma krzesłami, a także stolik RTV na telewizor i sprzęt elektroniczny. Bez wątpienia będzie można spędzić tam wspaniały czas z rodziną i przyjaciółmi.

Kuchnia jest przestronna. Znajdzie się tam miejsce na całą potrzebną zabudowę oraz na dodatkowy stół, przy którym zjemy codzienne posiłki. W łazience znajduje się wanna, umywalka oraz WC. Jest tam także miejsce na pralkę i półkę na kosmetyki i środki czystości.

Przedpokój jest duży, zmieści się w nim szafa na ubrania i mniej potrzebny sprzęt, a także półka na buty.

2. Szczegóły nieruchomości:

Mieszkanie mieści się w bloku należącym do spółdzielni Dobrzec.
Ogrzewanie mieszkania oraz wody miejskie.
Czynsz miesięczny przy 1 osobie, wynosi około 320 zł (jest on zależny od zużycia wody, ogrzewania oraz liczby osób zamieszkujących).

Mieszkanie dostępne od Lutego 2021.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość?

To mieszkanie jest idealne dla par, które poszukują mieszkania w dobrej okolicy, w stosunkowo młodym budownictwie. Doskonała lokalizacja, oraz bliskość sklepów i lokali usługowych to zaledwie jeden z kilku plusów tej nieruchomości. Warto również wspomnieć o tym, że okolica jest spokojna a sąsiedzi są życzliwi i pomocni.
Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.
Izabela Borowiak
+48 667-707-227
Licencja zawodowa nr: 22901

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.