Przestronne, urokliwe mieszkanie w kamienicy blisko centrum miasta

390 000 zł

  • ul. Śródmiejska 35
  • Metraż: 111,2 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości

Jeżeli cenisz sobie przestronne mieszkania i zależy Ci na lokalizacji w centrum miasta, to warto zapoznać się z nieruchomością przy ul. Śródmiejskiej 35.1.Opis nieruchomości:

Mieszkanie o powierzchni aż 111,2 m² daje wiele możliwości do urządzenia wnętrza według własnych standardów. Do dyspozycji są 4 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka i spiżarnia. 

Kuchnia jest przestronna, więc można w niej spędzić czas przy wspólnych posiłkach z rodziną. Jest ona wyposażona w solidne, dębowe meble, które dzięki wysokiej jakości posłużą jeszcze przez wiele lat.

Dostępne cztery pokoje są ustawne i każdy z nich można wyposażyć w niezbędne umeblowanie. Obecnie pełnią one funkcję salonu, sypialni i dwóch pokoi dziecięcych. W jednym z nich znajduje się balkon z widokiem na podwórko.

Łazienka jest jasna i funkcjonalna. Jest w niej miejsce do umieszczenia pralki i półek do przechowywania środków czystości. Znajduje się w niej także duża wanna. 

Do dyspozycji jest także spiżarnia, która może pełnić funkcję garderoby.
Drewniane podłogi nadają mieszkaniu wyjątkowego klimatu, którego nie spotka się w nowym budownictwie. W kuchni i spiżarni podłogi są sosnowe, natomiast w pozostałych pomieszczeniach dębowe.

2. Szczegóły nieruchomości:


Ogrzewanie miejskie
Mieszkanie przeszło generalny remont w 2007 roku.
Czynsz administracyjny z zaliczką za wodę i ogrzewanie – 1100 zł/ 2 os.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ? Mieszkanie jest idealne dla osób poszukujących przestronnego mieszkania w centrum miasta. 
Dzięki swojemu metrażowi oferuje ono ogrom możliwości aranżacyjnych. 
W pobliżu znajdują się szkoły i restauracje, a zaledwie kilka minut spaceru dzieli nas od Parku Miejskiego.

Oferta na wyłączność oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia), nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Izabela Borowiak
+48 667-707-227
Licencja zawodowa nr: 22901
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.