Sprzedane

Mieszkanie z ogromnym potencjałem

290 000 zł

  • ul. Śródmiejska
  • Metraż: 132,90 m²
  • Piętro: 1

Opis nieruchomości

Dla osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania blisko centrum miasta, mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość w kamienicy przy ul. Śródmiejskiej 31. Jest to mieszkanie z ogromnym potencjałem i jednym z najlepszych widoków w mieście.

1. Opis nieruchomości:

Oferowana nieruchomość znajduje się w kamienicy, tuż przy Złotym Rogu. Miejsce to jest niejako bramą do ścisłego centrum. Niezabudowana przestrzeń widoczna z okien będzie jednym z największych atutów, dzięki czemu również do mieszkania wpada dużo światła. Doskonała lokalizacja, to jednak nie tylko widoki, ale również bliskość punktów gastronomicznych, wypoczynkowych (Park Miejski kilka minut od domu z dojściem przepiękną Aleją Wolności).

Samo mieszkanie ma ogromny potencjał. Przedwojenne kamienice charakteryzują się dużymi przestrzeniami, wysokimi przeszkleniami i wyższymi pomieszczeniami niż standardowe, blokowe metraże.

Przedpokój dużo bardziej przestronny niż większość mieszkań, które mieliśmy okazję sprzedawać. Dzięki temu zmieści się tutaj zarówno garderoba na okrycia wierzchnie dla domowników i gości, ale również jest to miejsce, w którym przywitamy licznych gości.

Mieszkanie składa się z 3 pokoi oraz kuchni. Mieszkanie rozkładowe, poza jednym pokojem, z którego prowadzi wejście do największego pomieszczenia z oknami na ulicę Śródmiejską oraz na Złoty Róg oraz centrum miasta. Z jednego z pokoi wejście na duży balkon, na którym pięknie będą prezentować się wiosenne kwiaty.

Pokoje ustawne, zmieszczą się w nich najpotrzebniejsze sprzęty oraz umeblowanie.

Znajdująca się nieco dalej kuchnia jest idealnych rozmiarów, aby poza potrzebnym umeblowaniem umieścić w niej stół, który będzie stanowił idealne miejsce do spożywania posiłków w gronie najbliższych. Dzięki temu uzyskujemy naprawdę przestronną kuchnie z jadalnią.

Łazienka i toaleta są osobnymi pomieszczeniami. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie w łazience kabiny prysznicowej. Znajdzie się tam również miejsce na półkę, w której będzie można schować środki czystości, ręczniki itp..

Pomieszczenie znajdujące się na końcu korytarza jest idealne, aby wykorzystać je jako spiżarnię lub pomieszczenie gospodarcze.

Klatka schodowa ma swój niezwykły klimat i jest ona w dobrym stanie.

2. Szczegóły nieruchomości:

Powierzchnia: 132,90 m²

Czynsz za mieszkanie – około 535 zł

Ogrzewanie na piece, możliwość zainstalowania ogrzewania centralnego i rozprowadzenia grzejników w całym mieszkaniu.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU GARAŻU: 25 000 zł

Czynsz za garaż – 25 zł

Garaż ma powierzchnię 26,80 m².

3. Dla kogo jest ta nieruchomość?

To mieszkanie jest idealne dla każdego kto potrzebuje dużej powierzchni. Jesteśmy przekonani, że odpowiedni projekt uczyni to mieszkanie prawdziwą perłą.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
+48 661-570-874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Przykładowy projekt po zmianach

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.