Sprzedane

Przestronne mieszkanie w kamienicy

250 000 zł

  • ul. Śródmiejska 39
  • Metraż: 136 m²
  • Piętro: 2

Opis nieruchomości


Mamy przyjemność zaprezentować państwu nieruchomość, która dzięki swojej powierzchni i rozkładowi pomieszczeń jest atrakcyjna pod względem aranżacji, lokalizacji i nie tylko.

 1. Opis nieruchomości: 

Oferowane przez nas mieszkanie mieści się na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Śródmiejskiej 39.  W pobliżu znajduje się wiele restauracji, sklepów, lokali usługowych, a także przychodnia. 

Po przekroczeniu progu, znajdziemy się w przedpokoju, w którym zmieści się pojemna szafa oraz półka na buty. 

Po lewej stronie znajduje się duży salon, z przystającym do niego mniejszym pokojem, który idealnie sprawdzi się jako sypialnia lub gabinet. W przypadku gabinetu istnieje możliwość wejścia z poziomu klatki schodowej. 

Przechodząc dalej znajdziemy się w kolejnym pokoju, który można przerobić na jadalnię z aneksem kuchennym, w której będziemy mogli spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi przy wspólnych posiłkach. 

Łazienka i WC, które obecnie są osobnymi pomieszczeniami można połączyć co w efekcie da nam jedno, większe pomieszczenie.

Znajdujące się dalej 3 pokoje można wykorzystać jako dwie dodatkowe sypialnie oraz garderobę.

Mieszkanie nadaje się do generalnego remontu. Mamy nadzieję, że przedstawione poniżej projekty pomogą Wam podjąć decyzję o wyborze tej konkretnej nieruchomości. 

2. Szczegóły nieruchomości: 

Czynsz wynosi średnio 551 zł przy 2 osobach. Dodatkowo, prąd.

Cena wyjściowa: 250 000 zł 

Powierzchnia użytkowa wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych: 136 m² 

Jeden z pieców znajdujących się w mieszkaniu jest elektryczny. 

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Mieszkanie nada się dla rodziny z dziećmi, lub jako mieszkanie pod dalszą inwestycyjne. Jest to nieruchomość, która po remoncie będzie stanowić piękne miejsce zamieszkania dla przyszłych właścicieli. 

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.

Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak

+48 661-570-874

Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Galeria zdjęć

Projekt - możliwy wygląd mieszkania po remoncie

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.