Przestronne mieszkanie z balkonem

cena: 540 000zł

  • ul. Lipowa 33
  • Metraż: 100,94 m²
  • Piętro: 4

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 100,94 m² przy ul. Lipowej 33.

1. Opis nieruchomości:

Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze i posiada 4 przytulne pokoje, które doskonale spełnią funkcję sypialni.

Znajduje się w nim także duży salon, który jest centralnym punktem spotkań, w którym można spędzać czas w gronie bliskich i przyjaciół.

Dwie łazienki to wygoda dla domowników oraz gości.
Pierwsza z nich posiada wannę i miejsce na pralkę.
Druga łazienka, choć mniejsza, jest równie funkcjonalna. Wyposażona jest w kabinę prysznicową.

Wyjątkowym elementem tego mieszkania jest balkon, który łączy dwie sypialnie. Możesz cieszyć się poranną kawą na świeżym powietrzu lub relaksującymi wieczorami.

Mieszkanie daje możliwość stworzenia swojej własnej przestrzeni od podstaw. Oferuje to szansę na stworzenie wymarzonego domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Jest to jedno z mieszkań, które trafiają się niezwykle rzadko na kaliskim rynku nieruchomości ze względu na swój metraż oraz liczbę pokoi.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Czynsz wynosi ok. 900-1000 zł.
– Do mieszkania przynależy piwnica.
– Ogrzewanie centralne.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie jest doskonałe dla rodzin, ze względu na dużą ilość dostępnych pomieszczeń.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
+48 795-061-698
Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.