Przestronne, trzypokojowe mieszkanie do remontu

249 000 zł

  • al. Wojska Polskiego 78
  • Metraż: 53,5 m²
  • Piętro: 1

Opis nieruchomości

Jeśli wraz z rodziną chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem przy al. Wojska Polskiego 78.

1. Opis nieruchomości:

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,5 m² usytuowane jest na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Wnętrze mieszkania można całkowicie dopasować do swoich potrzeb.
Pokoje są jasne i przestronne. Jeden z nich, połączony z kuchnią idealnie spełni funkcję salonu, w którym bez problemu zmieści się wygodna sofa, stolik, komoda i kilka szafek.

Pozostałe dwa pokoje sprawdzą się doskonale jako sypialnie. Można wyposażyć je w wygodne łóżka, szafki, komody i stoliki nocne.

Mieszkanie jest dobre dla rodziny z dziećmi, ponieważ niezależnie od ich wieku, w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe i liceum.
W okolicy są także sklepy spożywcze, apteka, poczta, piekarnia, przystanki autobusowe i inne lokale handlowo-usługowe.

2. Szczegóły nieruchomości:

Do mieszkania przynależy piwnica.
Czynsz wynosi ok. 555 zł.
Blok należy do Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

To mieszkanie bez wątpienia jest idealne dla rodziny z dziećmi. Ze względu na stan mieszkania można całkowicie urządzić je według własnej wizji, dzięki czemu stanie się ono miejscem, do którego zawsze będziecie wracać z uśmiechem.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5 % netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
+48 795-061-698

Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.