Przestronny, piętrowy dom z ogrodem i garażami

1 100 000 zł

  • ul. Częstochowska
  • Metraż: 240 m²
  • Piętra: 2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prezentujemy dwupiętrowy dom przy ul. Częstochowskiej. Jest to doskonała lokalizacja zarówno pod prowadzenie firmy, jak i pod budynek mieszkalny (nawet dla 2 rodzin).

1. Opis nieruchomości:

Dom o powierzchni 240 m² znajduje się na działce o powierzchni 1442 m².

Na każdym z pięter znajdują się:
– 5 sypialni,
– łazienka,
– kuchnia i spiżarnia.

Dzięki niezależnemu wejściu z klatki na parter budynku oraz piętro, można dowolnie zaplanować korzystanie z tej nieruchomości. W domu bez problemu mogą mieszkać 2 rodziny, każda będzie miała niezależną część mieszkalną. Część lub całość budynku można przeznaczyć również na prowadzenie działalności gospodarczej. Lokalizacja oraz duża działka doskonale nadają się na wiele różnych branż.

Z tyłu domu znajduje się zielony ogród z miejscem do wypoczynku.
Dom jest podpiwniczony.

Oprócz domu, na działce znajdują się również 2 garaże i budynek garażowy z biurem. Jest to zatem doskonała baza do rozwoju własnej działalności.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Dom zbudowany jest z cegły pełnej.
– Ogrzewanie: piec na ekogroszek
– Ocieplenie: styropian – 10 cm.
– Na dachu jest: papa termozgrzewalna.
– Media: woda, prąd, kanalizacja.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Prezentowany przez nas dom jest idealny dla osób, które poszukują przestrzeni do zamieszkania i rozwoju własnej działalności.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Dawid Borowiak
+48 661-570-874
Licencja zawodowa nr: 22161

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.