Pomieszczenie biurowe dla Twojej firmy

750 zł netto

  • ul. Browarna 10
  • Metraż: 20 m²

Opis nieruchomości

Na wynajem oferujemy Wam lokal biurowy przy ul. Browarnej. Jest to doskonała nieruchomość dla firmy, która poszukuje lokalu w centrum miasta.

1. Opis nieruchomości: 

Dostępna powierzchnia użytkowa wynosi 20 m². Dla lokalu dostępna jest także wspólna toaleta.
Dużym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja, znajduje się on w budynku Związku Rzemieślników Cechowych tuż przy Parku Miejskim.

2. Szczegóły nieruchomości:

Czynsz najmu – 750 zł
3. Do kogo kierujemy tą ofertę ?

Ofertę tej nieruchomości kierujemy głównie do firm, które poszukują przestrzeni biurowej blisko ścisłego centrum miasta.

Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty. Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.
Dawid Borowiak
Tel.: 661 570 874
Licencja zawodowa nr: 22161

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.