Przytulne, dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem

295 000 zł

  • ul. Widok 104
  • Metraż: 38,83 m²
  • Piętro: 10

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z uroczym, dwupokojowym mieszkaniem na dziesiątym piętrze, usytuowanym przy ulicy Widok 104.

1. Opis nieruchomości:

To mieszkanie jest przytulne i funkcjonalne, idealne dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania. Jego powierzchnia użytkowa to 38,83 m2.
Mieszkanie na 10 piętrze to gwarancja pięknych wschodów i zachodów słońca.

Dostępne dwa pokoje sprawdzą się idealnie jako salon i sypialnia. W salonie znajduje się wyjście na balkon z widokiem obejmującym odległe pola i tereny zielone, niezwykle urokliwe w okresie wiosennym i letnim.
Dla udogodnienia, w oknach zostały zamontowane rolety zewnętrzne.

W kuchni znajdują się niezbędne sprzęty i umeblowanie. AGD zostało kupione w 2015 roku, jako jedne z najbardziej energooszczędnych i trwałych.

Łazienka przeszła remont we wrześniu 2021 roku, obejmujący wymianę wszystkich elementów – od płytek, przez przyłącza, brodzik i prysznic, aż po specjalną warstwę hydroizolacji, zapewniającą długotrwałą ochronę.

W trakcie remontu, całkowicie wymieniono instalację elektrycznej z aluminiowej na miedzianą.

Sąsiedztwo jest ciche i spokojne. Wyżej nie ma już nikogo, a obok mieszkają starsi, spokojni ludzie.

2. Szczegóły nieruchomości:

– Czynsz wynosi ok. 500 zł.
– Do mieszkania przynależy piwnica.
– Ściany w sypialni, od strony windy, a w salonie pod oknami zostały dodatkowo wygłuszone i doszczelnione.

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Prezentowane przez nas mieszkanie jest idealne dla singla lub pary. Funkcjonalny układ mieszkania pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb, a przeprowadzony w nim remont sprawia, że mieszkanie jest praktycznie gotowe do wprowadzenia.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze. Wynagrodzenie za pracę dla biura to 1,5% netto od ostatecznej ceny nieruchomości.
Pomimo, że nie ukrywamy adresu nieruchomości i oznaczamy ją bardzo dokładnie (lokalizacja, zdjęcia) nasi Klienci nie chcą być zaskakiwani przez niezapowiedziane wizyty.

Działamy etycznie i wszystkie kontakty realizowane są przez biuro nieruchomości. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć nieruchomość, zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do oglądania i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
+48 795-061-698
Licencja zawodowa nr: 25832

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.