Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na os. Dobrzec

1300 zł

  • ul. Prymasa Wyszyńskiego 34A
  • Metraż: 55,60 m²
  • Piętro: 1

Opis nieruchomości

Zamieszkaj na os. Dobrzec i ciesz się cichym i spokojnym sąsiedztwem. Prezentowane przez nas mieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 34A.

1. Opis nieruchomości:

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m² usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwala na oddzielenie przestrzeni prywatnej, od tej, którą można dzielić z odwiedzającymi gośćmi.

W przedpokoju znajduje się duża szafa, do której można schować odzież, lub sprzęt AGD, np. żelazko lub odkurzacz. 

Jeżeli w zamieszkiwanym dotychczas, przez Ciebie mieszkaniu brakowało Ci miejsca w kuchni, to z pewnością spodoba Ci się spiżarnia, która oferuje dużo dodatkowego miejsca na produkty spożywcze i sprzęt kuchenny. 

Sam rozmiar kuchni pozwolił na umieszczenie w niej stołu, przy którym można wypić poranną kawę lub herbatę.

Wykorzystaj dostępne dwa pokoje jako sypialnie i salon. Przestronne wnętrze pozwala na umieszczenie w nich tego co dla Ciebie niezbędne. Atutem mieszkania jest przynależący do niego balkon. 

2. Szczegóły nieruchomości:

Powierzchnia użytkowa: 55,60 m².

Czynsz najmu: 1300 zł 

Czynsz do spółdzielni: ok. 350 zł
Jednorazowa kaucja zwrotna: 2600 zł
Jednorazowa prowizja dla biura za obsługę transakcji: 650 zł 

3. Dla kogo jest ta nieruchomość ?

Oferowane przez nas mieszkanie jest dobrą propozycją dla par, którym zależy na zamieszkaniu na spokojnym i cichym osiedlu z dobrym połączeniem z pozostałą częścią miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie i przystanki autobusowe.

Oferta na wyłączność, to oznacza, że znajdziesz ją tylko w naszym biurze.
Zachęcamy do najmu i służymy pomocą.

Jakub Szablewski
Tel.: +48 795-061-698

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wirtualna wizyta 360*

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Powyższa oferta nieruchomości w Kaliszu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie domy i mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Kaliszu są na wyłączność. Oznacza to, że znajdziesz je tylko w naszym biurze nieruchomości.