Wskazówki tak oczywiste, że aż zapomniane… przez niemal wszystkich.

Jak sprzedać szybko mieszkanie

1. Zróbcie zdjęcia, które powalą wszystkich.

Większość osób, które sprzedaje mieszkanie wie, że zdjęcia to król, mimo to, nic z tym nie robią. Porozwalane pranie, niesprzątnięty obiad, zdjęcia robione nocą przy słabej lampce. Nie tędy droga. Przy sprzedaży mieszkania za kilkaset tysięcy złotych musicie zainwestować w dobre zdjęcia. M U S I C I E!

2. Social Media.

Wasza rodzina, przyjaciele, sąsiad i kolega z pracy. Są tam wszyscy. Jak ładnie poprosicie, to pomogą Wam w promocji oferty pięknego mieszkania. Pamiętajcie, że to działa dwustronnie. Wiele razy sprzedaliśmy mieszkanie, bo Pani Kowalska wiedziała, że jej przyjaciółka Pani Nowak poszukuje akurat takiego mieszkania, jakie wstawiliśmy. Facebook, Instagram… to już podstawa.

3. Wyślijcie ten list… serio!

Chyba każdy lubi dostawać listy. Reklam za to prawie nikt. Sprzedajecie mieszkanie? Wyślijcie krótki list do swoich sąsiadów, znajomych, przyjaciół. Zaskoczcie ich! Niestandardowy pomysł? Dzięki temu sprzedaliśmy wiele mieszkań. 🙂 Ale nie o ten list tutaj chodzi. Musimy wyjść z tego pudełka, które wczoraj mówiło, że sprzedaż bez ogłoszenia w gazecie nie istnieje. To samo pudełko mówi, że wrzucenie oferty na portal z ogłoszeniami wystarczy. Niestandardowe metody dotarcia są: tańsze, bardziej kreatywne i przyciągają uwagę. Pamiętajcie, Twoje mieszkanie ma tylko kilka sekund, żeby zostać zapamiętane.
Po więcej (nie)typowych wskazówek zapraszamy do naszego biura w Kaliszu, piszcie na maila, możecie też zadzwonić 661 570 874. Chętnie pomożemy w sprzedaży Waszego pięknego mieszkania.